BezpiecznaCiaza112023

Laktator, butelki, podgrzewacz

12 lata 1 miesiąc temu #327431 przez owall
inaczej
wolisz droższy z pompka tak to powiem w automacie czy tanszy z pompka reczna??
roznica cenowa bedzie okolo 100 zl ale uwazam ze automatyczny to podstawa.
duszenie jednak tej pompki bywa naprawde meczące.
poza tym bardziej pomysl o ubraniach dla dziecka w pierwszych dniach bo w szpitalu zawijają w byle cos jak czegos nie masz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327434 przez emma
ja takich rzeczy w ogole nie kupowalam na poczatek. jesli tuz przed porodem nie leci ci siara, raczej malo prawdopodobne, ze bedziesz miala duzo pokarmu w szpitalu, gdzie zostajesz 2-3 dni ;). dla rozbujania laktacji najlepiej przystawiac malucha do piersi jak najczesciej, zamiast katowac sie laktatorem. ja kupilam ostatecznie 10 dni po urodzeniu, zeby sciagnac nadmiar pokarmu. kupilam najtanszy, "lakta" 30 zl w patece. reczny, zlozony z 2 czesci, latwy w obsludze - odciaga nadmiar w niecale 5 minut - szybko, latwo i bezbolesnie. mysle, ze nie ma co przeplacac i kupowac elektroniki z 2 lub 3 predkosciami sciagania :silly:. naprawde nie warto :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327538 przez martela89
Ja laktatora nie miałam wcale,butelki kupiłam jak dokarmiałam mała ale były potrzebne tylko tydzień,a podgrzewacz kupiłam jak przestałam karmić piersią :)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328240 przez mamcia26
Jeśli chcesz używać laktatora tylko sporadycznie aby odciągnąć nadmiar pokarmu to nie warto przepłacać tylko kupić zwykły ręczny.Jeśli natomiast zamierzasz często i regularnie odciągać pokarm (po to aby sobie go np.mrozić)to lepiej wybrać elektroniczny, zaoszczędzisz trochę czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #328686 przez misia88
kiedys kobiety radzily sobie bez podgrzewaczy i sterylizatorow i laktatorow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329595 przez owall
misia88 napisał:

kiedys kobiety radzily sobie bez podgrzewaczy i sterylizatorow i laktatorow :)


ale kiedys umieralność dzieci byla większa
nie bylo takich az alergii to jest prawda :/ ja ze swoim dzieckiem mam straszne problemy bo ma AZS wiec trzeba na wszystko uwazac
jedyne gdzie moge kupować rzeczy dla dziecka to w Zebrze na ul. Bodycha w warszawie jak ktos tam jest,
w innym sklepie jak kupowaliśmy jakieś zabawki czy przedmioty do codziennego uzytku to mała miala wysyp na twarzy :/
Podziękowania: agge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329650 przez mamcia26
No Owall ale pojechałaś/łeś z ta umieralnością. Ale rzeczywiście trzeba bardzo na wszystko uważać gdy dziecko ma alergię. Ja na szczęście nie mam takiego problemu i mogę kupować wszędzie ale i tak wybieram sprawdzone dziecięce sklepy. W markecie chyba mym się nie odważyła na takie zakupy :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329805 przez taakamama
No sorry ale co ma umieralność dzieci do posiadania laktatora czy podgrzewacza :ohmy:
Czyli co jak sterylizuje butelki w garnku a nie w "specjalnym sterylizatorze" to narażam je na śmierć?
No ludzie kochani ale macie gąbkę z mózgu :ohmy:
A ten sklep to chyba jakieś cuda na kiju ma bo skoro tylko tam możesz kupować.
Mój syn też ma AZS i jakoś nie zauważyłam związku między miejscem zakupu a alergią. Ważny jest materiał z którego jest wykonana dana rzecz a nie miejsce zakupu. No bo niby jaka różnica jest jak kupię tę samom zabawkę w "specjalnym sklepie" a w markecie?
Tylko smrodek reklamy mi został po przeczytaniu twojego posta :X

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #329905 przez misia88
owall napisał:

misia88 napisał:

kiedys kobiety radzily sobie bez podgrzewaczy i sterylizatorow i laktatorow :)


ale kiedys umieralność dzieci byla większa
nie bylo takich az alergii to jest prawda :/

Buaahahaha... :D Tylko tyle napiszę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517956 przez SisiBabyCare_pl
. Od siebie mogę polecić niezwykle wygodny i łatwy w obsłudze odciągacz/laktator pokarmu bateryjno-sieciowy SBC604 Sensual. Dzięki małym rozmiarom i nowoczesnemu wyglądowi idealnie nadaje się dla tych którzy szukają małego i podręcznego urządzenia. Posiada pełną regulację siły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965162 przez xxneedlessxx
Ja ze swojej strony mogę polecić ci butelkę do przepajania dziecka. Butelkę avent natural 125 ml (SCF690/27). Moja córka miała problemy ze ssaniem. I ta butelka przypominająca pierś matki była dla nas ulgą. Polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975915 przez Pradip
Mogę polecić Wam ręczny laktator Avent SFC330/20. Jestem na świeżo po przetestowaniu tego modelu i według mnie jest godny polecenia mamom, które mają sporo pokarmu. Jest mały i lekki więc wszędzie można zabrać go ze sobą. Łatwo się rozkłada i składa po myciu. W mojej opinii świetna jest nakładka masująca a synkowi bardzo spodobał się smoczek wyprofilowany na kształt piersi i sutka. W zestawie zabrakło mi tylko kubeczka lub torebki do mrożenia pokarmu ale to zawsze można dokupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #976294 przez klio
Względem macierzyństwa jak i karmienia piersią byłam kompletnie nie przygotowana, gdyż mój poród był przedwczesnym zaskoczeniem dla mnie samej jak i dla otoczenia. Wiedzę dotyczącą karmienia piersią pozyskiwałam w szpitalu i z literatury, z racji tego, że córka przebywała w inkubatorze ja odciągałam mleko laktatorem Philips Comfort (SFC330/20). Zaradził on początkowym zastojom, brakiem mleka w późniejszych dniach jak i relaktacją. Pomimo tego, że laktator jest ręczny nie sprawiało mi to problemu w odciągania mleka i stosowania metody 7-5-3, jest lekki, wykonany z dobrej jakości materiału jak i łatwy w utrzymaniu czystości. Posiada nakładkę, która delikatnie masuje piersi podczas odciągania mleka co jest dużym plusem podczas ściągania jak i w przypadku obolałych piersi. Jest cichy i w bardzo przystępnej cenie. Ja kupiłam w zestawie z kosmetyczką, osłonkami na piersi, wkładkami laktacyjnymi jak i pojemnikiem do przechowywania mleka lub obiadku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976343 przez Lusek
Hej dziewczyny...

Ja się trochę pytałam i czytałam że dobre są medela i aventa....i chwalą je niektóre dziewczyny ale sama się zastanawiam czy kupić czy nie ....

Bo jeśli się maleństwo będzie zostawiało no jakiś czas z tatą to może warto zainwestować w jakiś niedrogi, lub jak szybko zamierza się wrócić do pracy to też jak najbardziej. Są też wypożyczalnie laktatorów, może na szkole rodzenia trzeba się dowiedzieć czy naprawdę warto. :)

Dobry laktator to kwota 250zł wzwyż... :) ;) :(

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #977429 przez kwiatuszek12
Dziewczyny ja przy pierwszym dziecku miałam aventa ręcznego,a teraz mam Lovi Prolacis elektryczno ręczny, jest bez porównania mleczko szybko się ściąga, nie męczy mi piersi sam je przygotowuje i zaraz mleko leci. Jestem bardzo zadowolona, bardzo się cieszę,że na niego trafiłam bo chcę długo karmić, a z dwójką dzieci jest jak wybawienie. W poręcznej kosmetyczce, mieści się w mojej torebce więc idealny także na podróże które w naszym przypadku do samych teściów 100km się zdarzają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl